środa, 29 kwietnia 2015

Start SPN Wolne Pszczoły


Udało się, bo możemy oficjalnie powiedzieć, że Stowarzyszenie Pszczelarstwa Naturalnego zostało powołane do życia… Pierwszy najważniejszy  krok został wykonany przez grupę  sympatyków pszczelarstwa naturalnego . Mamy świadomość, że w dzisiejszym pszczelarstwie biorąc pod uwagę modę na leczenie pszczół wszystkim co się da i o każdej porze roku będziemy szli z naszymi założeniami pod prąd… 

Dobrze wiemy, że tylko forma stowarzyszenia może w większy i bardziej zdecydowany sposób zwrócić uwagę na problemy pszczół i pszczelarzy w naszym kraju. 

Zapraszam na stronę naszego Stowarzyszenia i forum które będzie służyło nam do wymiany doświadczeń praktycznych związanych z prowadzeniem pszczół w sposób zrównoważony i naturalny.

Strona www SPNWP - www.wolnepszczoly.org
 
Osoby które interesuje tematyka naturalnego pszczelarstwa zapraszam do Stowarzyszenia Pszczelarstwa Naturalnego „Wolne Pszczoły”.  Na stronie w kategorii Stowarzyszenie można pobrać regulaminy i deklaracje członkowską… W razie jakichkolwiek pytań, proszę kontaktować się przez formularz bądź bezpośrednio dzwonić…Brak komentarzy:

Prześlij komentarz